Hakkında

Mind Up® Eğitim ve MCW® Danışmanlık Şirketlerinin kurucusu, yöneticisi ve eğitmenidir. Liderlik, eğitim, yönetim, strateji ve koçluk konularında 15 yıllık bir deneyime sahiptir. Ülkemizin 44 ilinde 300’den fazla kurum ve kuruluşa, 25 üniversiteye ve 4 kamu kurumuna, 300 binden fazla öğrenciye seminer, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını önce Yönetim Organizasyon Bölümünde, sonra Genel İşletme Bölümünde yapmıştır. Debra Wylde ve Robert Smith gibi önemli eğitmenlerden eğitim almış ve Türkiye’deki eğitmenlikleri süresince, asistanlıklarını yapmıştır. “Geleceğin Liderleri” eğitim projesinin fikir sahibi ve uygulayıcısı olarak her yıl binlerce öğrenciye eğitim vermektedir.

2010 senesinde AS Tv’de, “Tut Elinden Hedefinin” adlı eğitim programının yapımcısı ve sunucusu olarak birçok öğrenciye de ekranlardan ulaşmıştır.

Youtube fenomeni olan “Hocalara Geldik” kanalının rehberlik videolarında yer almış ve öğrencileri ile bu kanal aracılığıyla paylaşımda bulunmaya devam etmiştir.

Koyuncu, Milli Eğitim ve STK’lerle birlikte yürütülen birçok projede yer almıştır. Meslek liselerinin gelişimi için İnegöl’de gerçekleştirilen “Benim Geleceğim Mobilya” projesinin danışmanı ve isim babasıdır.

Erguvan Lions Kulübü ile birlikte “Farkındayız Projesi” kapsamında Bursa genelinde 75.000 devlet okulu öğrencisine gönüllü eğitim vermiştir. Devlet okullarında okuyan öğrencilerin, pahalı eğitim materyallerine ücretsiz olarak ulaşabilmelerini sağlamak adına, Lions annelerine “Akıl Oyunları Eğitici Eğitimi” vermiş ve Lions annelerinin devlet okullarında gönüllü eğitmenler olmaları için bir proje başlatmıştır.

Bursa Eğitim İhtisas Kulübünün kurucu başkanıdır.

Bursa Saitabat Köyü Kadınları Dayanışma Derneğinin ve Bursa Üreten Kadınlar Federasyonunun danışmanı olan Koyuncu, köy kadınlarının iş hayatında daha çok yer alması için de hazırlanan birçok projede gönüllü olarak yer almaktadır.

Mind Up® Eğitimin temsilciliğinin bulunduğu 7 ilde yoğun şekilde eğitimler vermeye devam eden Koyuncu, 2007 itibariyle yayımlanmış 4 tane kişisel gelişim kitabının yazarıdır.

Yetişkinler İçin Dinamik Zihin

Çalışanlarınızın %10 daha kıvrak bir zekaya, %10 daha yaratıcı fikirlere, %20 daha problem çözücü bir bakış açısına sahip olmalarını ister misiniz?

Eğitim hakkında geniş detay için tıklayınız.

Kurumsal Arama Toplantısı
 
Maksimum 350 kişiye aynı anda uygulanabilir.
Program Süresi 6 saattir. (45 dakika sunum, 2,5 saat hazırlık, 2 saat sunumlar ve 45  dakika kapanış şeklinde planlanır.)
Kurumsal hedefler çerçevesinde çalışanların kurum ve gelişimleri hakkında fikirler ürettiği bir programdır. Programın bir hafta sonrasında kurumsal arama toplantısı raporu kuruma iletilir.
İlişki Yönetimi
 
Maksimum 50 kişi
Toplam 6 saat, sunum ve uygulamaların olduğu etkileşimli bir programdır.
Etkili bir ilk izlenim yaratmaktan, dilde doğru iletişim kalıplarına, bedendili ve sözel olmayan mesajlardan, insan tanıma sanatına kadar, doğru bir ilişki yönetiminin kurulması için gerekli teknik bilgiyi uygulamalar yaptırarak anlattığımız bir programdır.
Hayaller- Hedefler- Gerçekler
 
Maksimum 50 kişi
Toplam 6 saat, sunum ve uygulamaların olduğu etkileşimli bir programdır.
Bu program, hedeflere ulaşmak için gerekli stratejilerin kişiye özel bir şekilde kurgulanmasını öğretirken, atalet ve erteleme gibi günümüz problemlerine çözümler üretmektedir. Aynı zamanda bir kişisel verimlilik ve zaman yönetimi eğitimidir.

Eğitim Konuları

Yetişkinler İçin Dinamik Zihin Kurumsal Arama Toplantısı İlişki Yönetimi Hayaller- Hedefler- Gerçekler