Hakkında

1979 yılında Gökçeada da doğan Selim KONYA, yaşamına burada devam etmektedir. Evli ve 1 çocuğu bulunmaktadır. 1996 yılında Gökçeada Endüstri Meslek Lisesinden, 2001 yılında ise İstanbul Üniversitesi Sualtı Bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur.

Denize olan sevdası çocukluk yıllarında başlamıştır, daha sonraki yıllarda milli sporcu olarak çeşitli ülkelerde CMAS (Dünya Sualtı Konfederasyonu) tarafından düzenlenen Avrupa ve Dünya Spearfishing Şampiyonalarında ülkemizi temsil etmiştir, faal olarak halen ülkemizi çeşitli uluslararası yarışmalarda temsil etmektedir. Gökçeada Dalış Merkezini kurmuş ve profesyonel ekibiyle birlikte, insanların deniz altının gizemli dünyasını keşfetmelerine olanak sağlamaktadır. Gerek Scuba Diving gerekse Spearfishing faaliyetlerini profesyonel manada ve tüm etik kurallara riayet ederek yapan Selim KONYA, her iki camiada da son derece sevilen, bilgi birikimi ve tecrübelerinden yararlanılan bir kişidir.

Denizin Sırları - Discovery Dalış

Discovery Dalış: 2 saat (hazırlık, deniz altı milli parkına yolculuk, dalış, dönüş)

Eğitim ve Dalış Süresi:

Konuşma: 3-4 saat,

Dalış Eğitimi: 30 dakika

İş hayatımızda ve günlük yaşantımızda bazı dönemlerde risk almak gerekir fakat risk alırken, risk unsurlarını bertaraf edici koşullara da dikkat edilmesi gerekir, çoğu zaman yaptığımız işe tam konsantre olmamız gerekir ki işimizi layıkıyla yapabilelim. Bazen de mücadele etmek gerekir hayatla, sakin kalıp doğru anı yakalamak ve doğru kararı verebilmek çok önemlidir. Risk alma, konsantrasyon, dikkat, sakin kalabilmek, mücadele ve doğru zamanda doğru kararı verebilmek… Eğer denizdeyseniz bunların hepsine aynı anda ihtiyacınız olabilir. Engin tecrübesi ve yaşanmışlıklarıyla Selim KONYA ile denizin sırlarını konuşuyor olacağız. Konuşma sonunda dileyen katılımcılarımız ile kısa bir eğitimin ardından su altı milli parkında keşfe çıkacağız.

Eğitim Konuları

Denizin Sırları – Discovery Dalış

Bir cevap yazın