Hakkında

İlker Yıldırım, 1970 yılında Adana’da doğmuştur. İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Psikiyatri ve Bio Pharma dünya lideri olan Bristol Myers Squibb’te ergen ve yetişkin psikiyatri alanlarında 15 yıl aktif görev yapmıştır. Brussels Capital University’de yüksek lisans eğitimine, Klinik Psikoloji alaninda tezli olarak devam etmektedir. Ritüel Akademi kurucusu ve Dinamik Zihin danışmanıdır. Son 10 yıldır alanında uzman yabancı ve yerli şirketlere Bilinçaltı Temizliği eğitimleri veren İlker Yıldırım, TRT Ankara Genel Müdürlüğü, Edulopia, Mind Up, Lions Kulüp, Özel Gündoğdu Koleji gibi birçok eğitim kurumunda, şirket ve üst düzey yöneticilerine Dinamik Zihin, Bilinçaltı Temizliği, İnsan Kaynakları,Vizyon koçluğu, Subliminal Meditasyon, Eğitim ve Yaşam Koçluğu ve Dijital Bağımlılık konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Kahve Molası

Süre: 2 saat 2 bölüm

Katılımcı Sayısı: Sınır yok.

İçerik:

Hayattan beklentilerimiz kahvenin ilk yudumu gibidir. Sadece bir yudumluk huzur. Yüreğimdeki değirmende öğütüp el değmeden size sunacağım buram buram tebessüm dolu öykülerle keyifli saatlerde 3 vakte☺ kadar buluşmak üzere sevgi ve huzurla kalın dostlar.

Bilinçaltı Temizliği

Süre: Toplam 2 saat

  • 1.saat genel değerlendirme
  • 2.saat uygulamalı aktiviteler

Katılımcı Sayısı: 20’şer kişilik gruplar

Sebepleri

  • Sürekli negatif düşünce
  • Zihinde eski eşyalar yığını
  • Enerjisizlik
  • Olumsuz iç ses
  • Çekirdek kalıplar (genetik)

Bilinç altının yeniden programlanması isteksizlik ve korkunun yerini sevgi ve huzurun alması mümkün müdür? Evet mümkündür!!

Kazanımlar:

  • Yaşam kalitenizi bozan düşünce kalıplarından kurtulacaksınız
  • İçsel huzur
  • Olumlu ve pozitif bakış açısı ile işinizde , okulunuzda ve duygusal hayatınızda mutluluk ve başarıya ulaşacaksınız .
Öğrenilmiş Çaresizlik

Süre: 2 saat 2 bölüm

Katılımcı Sayısı: Sınır yok

İçerik:

Öğrenilmiş çaresizlik içine düşebileceğiniz en kötü ve dipsiz çukurlardan biridir. İşinizde , okulunuzda ya da yaşadığınız ilişkilerde “ sen ne yaparsan yap, yanlış olacak “ şeklinde özetlenebilir .

Öğrenilmiş çaresizlik 3 şeyi zayıflatır ;

Akıl, istek ,duygular.

Bernard Shaw’ın dediği gibi ,“ Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorsan bir başkasının yapamadığını görüp dilini tutmak imkansızdır.” Gelin birlikte düşüncelerimizi yeniden düzenleyerek , geçmişin kötü izlerini silip geleceğimizi yeniden şekillendirelim .

Yalancının Meşalesi (Beden Dili)
 

Eğitim hakkında detaylar için tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

Eğitim Konuları

Kahve Molası Bilinçaltı Temizliği Öğrenilmiş Çaresizlik Yalancının Meşalesi (Beden Dili)