Hakkında

İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği Bölümü’nü bitiren Yener Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Üniversitesi Berkeley’den Malzeme Bilimi ve Mühendisliği alanında yüksek lisans derecesi ile mezun oldu. Harvard Üniversitesi İş Yönetimi Eğitimi’, Kellog School of Marketing’de pazarma eğitimi de alan Yener iş hayatına Amerika Birleşik Devletleri’nde Biligisayar ve Bilişim alanlarında başladı. Yener ABD de Digital Equipment Şirketinde görev aldı. Türkiye’de Microsoft Şirketinin kuruluş aşamasında Microsoft Türkiye’nin Ankara Bölge Müdürlüğü yaptı. Microsoft Türkiye’nin Pazarlamasından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Turkcell’in satış ve uluslararası operasyonlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinin ardından kendi yatırım ve girişimlerini yönetmek üzere SMT Bilgi ve Teknoloji Şirketini kurdu. Halen Sağlık Ödeme Sistemleri alanında uzmanlaşmış bu şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü’nü yürüten Yener Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi. İletişim, kurumsal şirket yönetimi, satış ve pazarlama ve uluslararası yatırımlar konuları uzmanlık alanları.

Etkin İletişim
 
  • İletişim,  Sözlü İletişim, Beden Dili ile İletişim
  • Sunum Teknikleri, Etkin Sunum

Eğitimin ilk bölümünde etkin iletişimin alt başlıkları, sözel sözsüz iletişim, beden dilinin söyledikleri, vücut dilinin nasıl okunduğu, algı oluşturduğu, dinleme ve dinleme teknikleri işlenmekte ikinci bölümde ise etkin sunum teknikleri ile etkin sunumda dikkat edilmesi gereken konular ele alınmaktadır.

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi
 

Bu eğitim  de arzulanırsa şirket kurulumu, şirket bilançosu oluşturma, bilanço okuma, gelir gider tabloları, hedefler, şirket finansalları kavramlarına girilerek özellikle girişimciliğe adım atmak isteyenlere finansal kavramlar eğitimi verilmektedir.

Sayısal Dönüşüm (Digital Transformation)
 

Dijital 4.0,  tarih, gelecek, yapılması gerekenler vb.

Eğitim Konuları

Etkin İletişim Finansçı Olmayanlar için Finans Eğitimi Sayısal Dönüşüm (Digital Transformation)