Hakkında

Siemens Türkiye’de, 32 yıl; Sağlık, İnsan Kaynakları, IT Çözümleri ve Servisleri, Kurumsal Teknolojiler, Tedarik Zinciri Yönetimi, Şehirler, Endüstri ve Dijital Fabrikalar Bölümleri Direktörlükleri ile, bir dönem “Siemens Business Solutions” şirketi Genel Müdürlüğü yaptı. İcra Kurulu Üyeliği ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinin ardından, Ekim 2017’de “ION Academy”yi kurdu. Danışmanlık, mentorluk/koçluk ve eğitmenlik yapıyor.

Koçarlı/Aydın 1957 doğumlu. Tarsus Amerikan Koleji ve İTÜ Elektronik Fakültesi mezuniyetinden sonra Viyana Teknik Üniversitesi’ni ikinci üniversite olarak master derecesi ile bitirdi. Eş zamanlı olarak aynı üniversitede 5 yıl asistanlık yaptı.

Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 Derneği kurucu başkanı, TÜSİAD Endüstri 4.0 Çalışma Grubu kurucu başkanı, Etik ve İtibar Derneği kurucu başkanı.

Tıbbi Görüntüleme, Personel Yönetimi, Türkiye Bilişim, Bilişim Sanayicileri, Yazılım Sanayicileri, International Coach Federation USA, ICF Türkiye, Rotary, Propeller, AlumniTurk, Mutfak Dostları, Füturistler, Buğday, Slow Food, Batı Urla Köyleri Dernekleri’nde; Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası’nda, Sağlık ve Eğitim Vakfı ile Bilim Merkezleri Vakfı’nda üyelik veya yönetim kurulu üyeliği yaptı, yapıyor.

“Melek Yatırımcı”, “ICF Associate Certified Coach” ve “KOBİ/Startup Mentorluğu” sertifikaları var.

“Dijitalleşme ve İnovasyon Çağında Değişimi Yönetmek”, “Dijital Çağda Koçluk/Mentorluk”, “Tükenmişlik Sendromu” ve “Endüstri 4.0 El Kitabı” adlı kitapları yayına hazırlanmakta.

Değişimi Yakalayalım: Endüstri 4.0

Süre: Standart 1 gün (8 saat) ancak beklentiye göre 1.5 veya 2 günlük design edilebilir

Katılımcı Sayısı: En az 15, en fazla 25. Ayni şirketten veya karma
Eğitim Metodu: Teoriler, tarihçe ve teknolojilerin anlatımı, interaktif soru/cevap, tartışma, zihniyet (Mind Set) değişimi, şirketin/bölümün ve kişilerin acılarının (pain point) tespiti ve dijitalleşme ile bertarafı, şirket/bölüm ve kişisel dijitalleşme yol haritası hazırlanması, panik değil ama endişe/kaçırıyor olma duygularının uyandırılması ve bütün bunların çocuklarımız üzerindeki uygulaması

Eğitim İçeriği:
Endüstri 4.0 devrimini duymuş, biraz yol almış veya yetkinleşmiş, yeni başlayandan CEO’ya kadar, sektör bağımsız, meslek bağımsız profesyoneller için. Konuyu öğrenme, tartışma, takım içinde çalışma, bakış açısını değiştirme, yeni pencereler keşfetme, kendini kötü hissetme, ülkesi, şirketi, kendisi ve çocuğu için geleceğin dijital dünyasının rekabetinde hayatta kalabilmek için aydınlanma, plan yapma ve uygulamaları için motive olmak…

Değişim İçinde: Business Burnout

Eğitim içeriği hakkında detaylar için tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

İnovasyon İçin: Değişim

Eğitim içeriği hakkında detaylar için tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

Değişim İçin: Coaching

Eğitim içeriği hakkında detaylar için tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

K: Eksi Karbon

Eğitim içeriği hakkında detaylar için tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

Eğitim Konuları

Değişimi Yakalayalım: Endüstri 4.0 Değişim İçinde: Business Burnout İnovasyon İçin: Değişim Değişim İçin: Coaching K: Eksi Karbon